Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
„Poznajemy się”. Seminarium komunikacyjne. Planujemy szczegóły projektu. Prezentujemy i oceniamy najnowsze produkty, które wyprodukowaliśmy. Planowane są wizyty w grupach, odbywające się w szkole i na zajęciach dydaktycznych. Lokalny personel zajmuje się opieką i szkoleniem uczniów-gości z różnymi zajęciami, podczas gdy nauczyciele będą spotykać się
w ramach programu. Odbędą się zaplanowane wycieczki krajoznawcze po okolicy. Wymiana ulotek między grupami, itp., dotyczących szkół i okolic. Odbędzie się specjalna impreza pod hasłem „Konkurs plastyczny z materiałów pochodzących z recyklingu” (Konstrukcje z pudełek kartonowo-aluminiowych, plastikowych butelek i gazet).