Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W dniu 13.01.2020r. Pani dyrektor podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji na wprowadzenie usługi mLegitymacja w naszej szkole.
Warunkiem otrzymania dostępu do w/w usługi jest złożenie w sekretariacie szkoły następujących dokumentów:
Po złożeniu wymienionych dokumentów rodzic/prawny opiekun ucznia otrzyma jednorazowy kod QR oraz hasło umozliwiajace dostęp do usługi.
Ważne – aplikacja może być aktywowana tylko na jednym urządzeniu mobilnym w ciągi 30 dni od momentu wygenerowania w systemie.
Aktywacja usługi mLegitymacja opisana jest „krok po kroku” w instrukcji obsługi mLegitymacji dla uczniów (do pobrania załącznik nr 2).
Okres ważności mLegitymacji szkolnej będzie tożsamy z okresem ważności wydanej uczniowi odpowiednio legitymacji szkolnej w wersji papierowej. Przedłużenie ważności tradycyjnej legitymacji wymagało będzie ponownego wydania mLegitymacji szkolnej.
mLegitymacja szkolna będzie unieważniona w przypadku: